Strona głównaKsiążkiAutorzy

Autorzy

Barbara Ravensdale

Terapeuta duchowy, przewodnik po wyższych wymiarach, transformator przestrzeni energetycznej. Jednocześnie kobieta z krwi i kości, matka dwójki dzieci, człowiek biznesu, autorka książek, która w charakterystyczny i zdecydowany sposób opisuje podróże po innych wymiarach. Twórca fenomenalnych kursów online, dostępnych na barbararavensdale.pl . Specjalizuje się w przenoszeniu ludzi do wyższych stanów świadomości. Tropicielka blokad, które stają na drodze do naszej przemiany, blokad tamujących przepływy szczęścia, zdrowia i energii. Uważa, że zawsze istnieje przyczyna każdego naszego niepowodzenia. Jak ją znajdziemy, zauważymy i nazwiemy, a potem przetransformujemy, wszystko w naszym życiu ułoży się inaczej. Nastąpi zmiana. Dowodem na to są przemiany uczestniczek warsztatów prowadzonych przez Basię w Siódmym Lesie – ośrodku, który stworzyła prawie 10 lat temu lat temu (siodmylas.pl) oraz liczni klienci korzystający z jej pomocy.

Basia stworzyła autorską metodę rozwoju świadomości – Technologię Wielowymiarową, której największym atutem jest bezpośredni kontakt z promienistą energią Veriditas, czyli energią życia opisaną przez średniowieczną mistyczkę Hildegardę z Bingen.

Barbara jest autorką książek „Terapia wielowymiarowa”, „Szkoła obfitości”, „ Zakochaj się w sobie czyli sztuka spełniania marzeń”, a także założycielką ośrodka warsztatowego Siódmy Las w którym przecinają się drogi wielu osób spragnionych transformacji.

Sprawdź nowe, wielowymiarowe kursy Barbary Ravensdale: